Bellrylaan, Noordheuwel, Krugersdorp, 1740, Tel: +27(0)11 954 1032, GPS -26.096486, 27.808242 info@nories.co.za

KONTAK ONS

Fisiese Adres

Bellrylaan
Noordheuwel
Krugersdorp
1740

Posadres:

Privaatsak
X2032
Krugersdorp
1740

Telefoon:

Tel:  +27(0) 11 954 1032
Faks: +27(0) 11 954 1033 

GPS

-26.096486, 27.808242
-26° 5' 47.35", +27° 48' 29.67"

kontakpersone

Dagbestuur

Hoof:
Mnr Dawie Kriel: hoof@nories.co.za

Adjunkhoofde:
Me A de Jager: adejager@nories.co.za
Mnr Hannes Maartens: hannes.maartens@nories.co.za

Graadvoogde

Gr 8: Me Karen Erasmus: kerasmus@nories.co.za
Gr 9: Me Janiene Daubert: janiena@nories.co.za
Gr 10: Mnr Henri Crocker: henri.crocker@nories.co.za
Gr 11:Me Marietjie Muller: marietjie@nories.co.za
Gr 12:Me Audrey Rossiter: audrey@nories.co.za

PERSONEEL

Personeel se kontak details is beskikbaar per graad op die sub-kieslys, of kan hier adfgelaai word.

Norieraad

Mnr Henri Crocker: henri.crocker@nories.co.za
Me Karen Erasmus: kerasmus@nories.co.za
Hoofleiers: hoofleiers@nories.co.za

Koshuis

Mnr Werner Jacobs: koshuis@nories.co.za

Ondersteuningsdienste

Administrasie
Tienkie 'tLam: tienkie@nories.co.za

Bemarking
Sonet Guy: sonet@nories.co.za

Dissipline
Johan Engelbrecht: johan@nories.co.za

Busdiens
Me Rina Steyn: rina.steyn@nories.co.za

Tegniese Hulp
Mnr Morné Eloff: support@nories.co.za

Sielkundige
Dr. Leonora de Villiers: sielkundige@nories.co.za

Berader
Me Carlé Geldenhuys: carle.geldenhuys@nories.co.za

Lewensafrigter
Mnr Pieter van Zyl: pieter.vanzyl@nories.co.za

Fisioterapeut
Me Erica Stohr: fisio@nories.co.za

Sport

Atletiek: Mnr Neville Delport: atletiek@nories.co.za
Netbal: Me Karen Els: netbal@nories.co.za
Rugby: Mnr Stefan Lourens (Botter): rugby@nories.co.za
Hokkie: Me Mariana Coetzee: hokkie@nories.co.za
Krieket: Mnr Etienne J. van Rensburg: krieket@nories.co.za
Tennis: Me Retha Venter: tennis@nories.co.za
Rasieleiers: Me Lizette Kotze: rasieleiers@nories.co.za
Skaak: Me Marica de Wet: skaak@nories.co.za
Landloop: Mnr Franco Oosthuyzen: landloop@nories.co.za
Muurbal:Me Jeanine de Kock: muurbal@nories.co.za
Skuba duik: Me Sigi Pretorius: skubaduik@nories.co.za
Stapklub: Me Laetitia Deetlefs: stapklub@nories.co.za
Gholf: Mnr Werner Jacobs: gholf@nories.co.za
Ruitersport: Me Annelize Andringa: ruitersport@nories.co.za

Kultuur

Kultuurhoof: Me Mariki De Villiers-Knop: kultuur@nories.co.za
Koor: Me Annemarie Lubbe: koor@nories.co.za
Drama: Me Marica de Wet: drama@nories.co.za
Redenaars & debat: Me Marthie van Deventer: redenaars@nories.co.za
Talentweek: Me Erna Clunie: talentweek@nories.co.za
Spreekkoor: Me Erna Clunie: spreekkoor@nories.co.za
Skryfkompetisie:Me Mariki De Villiers-Knop: kultuur@nories.co.za
A capella: Me Rianda Geldenhuys: acapella@nories.co.za